|
☰ Links
|
|
| ID | 432 |
|---|---|
| Nombre | Pochiko |
| Other Names | ぽち子 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Puni Puni Handmaid |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | tail, dress, collar, bow, dog ears |
| Personalidad | |
| Birthday | September 21 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 139.4cm |
| Weight | 31.2kg |
| Bust | 64.5cm |
| Waist | 53.5cm |
| Hip | 68.5cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Pochiko
Perfil
Anime girl Pochiko is a character from Puni Puni Handmaid.
They have been indexed as Femenino Niño with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | (Naranja) |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Niño | (Adolescente) |
| Orejas de Animales | Animal |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Puni Puni Handmaid