|
☰ Links
|
|
| ID | 436 |
|---|---|
| Nombre | Yukiko |
| Other Names | 二島雪子 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Puni Puni Handmaid |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | glasses |
| Personalidad | |
| Birthday | August 7 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 161.6cm |
| Weight | 52.4kg |
| Bust | 91.2cm |
| Waist | 50.3cm |
| Hip | 88.8cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukiko
Perfil
Anime girl Yukiko is a character from Puni Puni Handmaid.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SK071 faved Ninja Scroll
|


Facebook 
Puni Puni Handmaid
SK071 faved