Anime girl Theta is a adulto with cadera / pasado de cadera length verde hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 44844 |
|---|---|
| Nombre | Theta |
| Other Names | シータ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Silicon Magic ~Umareru Mae Kara Anata Senyou?!~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yukari Hirayama, 平山縁, ひらやま ゆかり |
| Etiquetas | twintails, hair ribbons, hair intakes, maid, headdress, tie, bow, collar, corset, stockings, pumps, arm bands, chibi |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Theta
Perfil
Anime girl Theta is a character from Silicon Magic ~Umareru Mae Kara Anata Senyou?!~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Verde hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Verde | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Silicon Magic ~Umareru Mae Kara Anata Senyou?!~