One of the notable characters from Eiken, Komoe Harumachi is recognized for cadera / pasado de cadera rosa hair and rosa eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 46208 |
|---|---|
| Nombre | Komoe Harumachi |
| Other Names | 春町小萌 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Eiken |
| Tipo de Medio | ova |
| Expresado Por | Marina Ono, 大野まりな, おおの まりな |
| Etiquetas | hair ribbons, twintails, round glasses, glasses, maid, ribbon tie, twin bangs, short, pantyhose |
| Personalidad | |
| Height | 145cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 111cm |
| Waist | 46cm |
| Hip | 65cm |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Komoe Harumachi
Perfil
Komoe Harumachi is a character from Eiken.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Rosa hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | (Niño) |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Eiken