|
☰ Links
|
|
| ID | 48136 |
|---|---|
| Nombre | Kanami Utashiro |
| Other Names | 詩代 叶, うたしろ かなみ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | 1/2 summer |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Atsumi Tanezaki, 種﨑敦美, たねざき あつみ |
| Etiquetas | plaid, cravat, school uniform, hairband, bun, tsundere |
| Personalidad | |
| Height | 152cm |
| Personality | Energetic |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kanami Utashiro
Perfil
Anime girl Kanami Utashiro is a character from 1/2 summer.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Naranja hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | (Cabello recogido / indeterminado) |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Janekei faved Aria the Scarlet Ammo
|
Janekei rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Janekei joined |

Facebook 
1/2 summer
Janekei faved