|
☰ Links
|
|
| ID | 48313 |
|---|---|
| Nombre | Kaoru Tsukigase |
| Other Names | 月ヶ瀬 カオル, つきがせ かおる |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Oppai Gakuen Marching Band Bu! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Matsuri Mizuguchi, 水口まつり, みずぐち まつり |
| Etiquetas | uniform, gloves, boots, hat, feather, school uniform, stockings, tie, hair intakes, mini skirt, vest, belt |
| Personalidad | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaoru Tsukigase
Perfil
Anime girl Kaoru Tsukigase is a character from Oppai Gakuen Marching Band Bu!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Janekei joined |
1
1
Facebook 
Oppai Gakuen Marching Band Bu!