One of the notable characters from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku, Mahiru Suzuhara is recognized for a las orejas marrón hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 4848 |
|---|---|
| Nombre | Mahiru Suzuhara |
| Other Names | 鈴原 まひる(すずはら まひる) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Etiquetas | school uniform |
| Personalidad | |
| Height | 156cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mahiru Suzuhara
Perfil
Mahiru Suzuhara is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Marrón hair that is A las Orejas length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | A las Orejas | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Dango joined |
| Jariana joined |

Facebook 
Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku