Sayaka Muduki is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku featuring al pecho azul hair and turquesa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 4853 |
|---|---|
| Nombre | Sayaka Muduki |
| Other Names | 夢月 さやか(むづき さやか) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Etiquetas | school uniform, side ponytail, ahoge |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sayaka Muduki
Perfil
Sayaka Muduki is a character from Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Turquesa eyes and Azul hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Turquesa | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| moshiwake joined |
| Labrinthus joined |

Facebook 
Nakadashi Igai wa Kousoku Ihan!! Joshikousai Nottori Keikaku