Mimi Kagami is a character from Astraythem featuring al cuello negro hair and azul eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 48904 |
|---|---|
| Nombre | Mimi Kagami |
| Other Names | 加々見 美々 (かがみ みみ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Astraythem |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Naomi Wakabayashi, 若林直美, わかばやし なおみ |
| Etiquetas | cheek curls, school uniform, bow, hairclip |
| Personalidad | |
| Birthday | August 8 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 151cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mimi Kagami
Perfil
Mimi Kagami is a character from Astraythem.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Negro hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Daughter of Nene Kagami
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Astraythem