Yukino Fujikura appears in Let Me Say I Love You as a personaje principal character with cadera / pasado de cadera marrón hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 49045 |
|---|---|
| Nombre | Yukino Fujikura |
| Other Names | 藤倉 由希乃 (ふじくら ゆきの) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Let Me Say I Love You |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Aiko Ookubo, 大久保藍子, おおくぼ あいこ |
| Etiquetas | school uniform, hairband, hair ribbon, frills, brooch |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukino Fujikura
Perfil
Yukino Fujikura is a character from Let Me Say I Love You.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Niwatori joined |
| H0neymoon joined |

Facebook 
Let Me Say I Love You