Maya Okamoto is a character from Senpai Oppai Return to the Past-pai featuring cadera / pasado de cadera borgoña hair and turquesa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 49117 |
|---|---|
| Nombre | Maya Okamoto |
| Other Names | 岡本 摩耶 (おかもと まや) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Senpai Oppai Return to the Past-pai |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mitsu Takashiro, 高城みつ, たかしろ みつ |
| Etiquetas | bikini, glasses, hairclip, hairband, plaid, rubber band, twintails, school uniform, tights, tie, tanned |
| Personalidad | |
| Height | 166cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maya Okamoto
Perfil
Maya Okamoto is a character from Senpai Oppai Return to the Past-pai.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Turquesa eyes and Borgoña hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Turquesa | |
| Color de Cabello | Borgoña | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Please joined |
| aniconie82 joined |

Facebook 
Senpai Oppai Return to the Past-pai