|
☰ Links
|
|
| ID | 49124 |
|---|---|
| Nombre | Eclair |
| Other Names | エクレア |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Senpai Oppai Return to the Past-pai |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mitsu Takashiro, 高城みつ, たかしろ みつ |
| Etiquetas | apron, bow, headdress, frills, gloves, tights, maid |
| Personalidad | |
| Bust | 92cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eclair
Perfil
Anime girl Eclair is a character from Senpai Oppai Return to the Past-pai.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Negro hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Senpai Oppai Return to the Past-pai