Akira Nishii is a character from Amae Haha Nozomi featuring hasta los hombros marrón hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 52278 |
|---|---|
| Nombre | Akira Nishii |
| Other Names | 仁志井 晶 (にしい あきら) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Amae Haha Nozomi |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | ahoge, twintails, bow, school uniform, sukumizu, knee highs, sneakers |
| Personalidad | |
| Height | 154cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 91cm |
| Waist | 57cm |
| Waist | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akira Nishii
Perfil
Akira Nishii is a character from Amae Haha Nozomi.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Dango joined |
| Jariana joined |
3
39
12
52
Facebook 
Amae Haha Nozomi