One of the notable characters from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~, Mefisu Yura Shatana is recognized for cadera / pasado de cadera rubio / amarillo hair, púrpura eyes, and cuernos ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 53658 |
|---|---|
| Nombre | Mefisu Yura Shatana |
| Other Names | メフィス・ユラ・シャタナ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | pointy ears, demon, horns, tanned, open shirt, collar, dress, hair intakes, hair ornament, shawl, wings, midriff |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mefisu Yura Shatana
Perfil
Mefisu Yura Shatana is a character from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | Cuernos |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Frases | View All
“ Oh? We're not having, sex today? Isn't that boring ”
1
24
29
Facebook 
Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~