|
☰ Links
|
|
| ID | 54736 |
|---|---|
| Nombre | Kaya Fruhling |
| Other Names | カヤ=フリューリング |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Raggio Di Sole Nostalgico |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Hatsumi Takada, 高田初美, たかだ はつみ |
| Etiquetas | mechsuit, tights, hair ribbon, tie, school uniform |
| Personalidad | |
| Height | 171cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Birthday | October 30 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Blood Type | O |
| Nationality | German |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaya Fruhling
Perfil
Anime girl Kaya Fruhling is a character from Raggio Di Sole Nostalgico.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Raggio Di Sole Nostalgico