One of the notable characters from Girlfriend BETA, Fumio Murakami is recognized for al pecho azul hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70146 |
|---|---|
| Nombre | Fumio Murakami |
| Other Names | 村上文緒 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Girlfriend BETA |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Kaori Nazuka, 名塚佳織, なづか かおり |
| Etiquetas | school uniform, knee highs, braids, hairclip |
| Personalidad | |
| Birthday | November 2 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 160cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
30 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fumio Murakami
Perfil
Fumio Murakami is a character from Girlfriend BETA.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Similar Characters
Also from Girlfriend BETA
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| SHIRO3 joined |
| ac_pom joined |

Facebook 
Girlfriend BETA
Girlfriend BETA (Note)