|
☰ Links
|
|
| ID | 56205 |
|---|---|
| Nombre | Marel |
| Other Names | マレル |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Baldr Sky Zero |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Etiquetas | uniform, twintails, tie |
| Personalidad | |
| Height | 164cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Marel
Perfil
Anime girl Marel is a character from Baldr Sky Zero.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Naranja hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Baldr Sky (Series)
Baldr Sky Zero