|
☰ Links
|
|
| ID | 56407 |
|---|---|
| Nombre | Anya Fantomaya |
| Other Names | アーニャ=ファントゥマーヤー |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| Etiquetas | tanned, princess, bloomers, tiara, hair bobble, midriff, kimono, shrine maiden, nurse, tights, knee highs, arm guards, bikini |
| Personalidad | |
| Height | 162cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anya Fantomaya
Perfil
Anime girl Anya Fantomaya is a character from Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
18
13
Facebook 
Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~