|
☰ Links
|
|
| ID | 573 |
|---|---|
| Nombre | Matrona Shekina |
| Other Names | マトロナ・シェキーナー |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Heaven Strada |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | ponytail, hair ribbon |
| Personalidad | |
| Height | 162cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 87cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Matrona Shekina
Perfil
Anime girl Matrona Shekina is a character from Heaven Strada.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| sdfdasfsdf joined |
| Bleep joined |


Facebook 
Heaven Strada