|
☰ Links
|
|
| ID | 59459 |
|---|---|
| Nombre | Miho Shirakawa |
| Other Names | 白河 美穂 (しらかわ みほ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Saimin Counselor |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Etiquetas | school uniform, knee highs, school crest, hair ribbon, hime cut, blunt bangs |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 85cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miho Shirakawa
Perfil
Anime girl Miho Shirakawa is a character from Saimin Counselor.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Negro hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Saimin Counselor