|
☰ Links
|
|
| ID | 59463 |
|---|---|
| Nombre | Sanae Hibino |
| Other Names | 日比野 早苗 (ひびの さなえ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Saimin Counselor |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| Etiquetas | tights, pumps, suit, frills |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sanae Hibino
Perfil
Anime girl Sanae Hibino is a character from Saimin Counselor.
They have been indexed as Femenino Adulto with Amarillo eyes and Borgoña hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Borgoña | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Saimin Counselor