|
☰ Links
|
|
| ID | 62891 |
|---|---|
| Nombre | Mina Hasugase |
| Other Names | 蓮ヶ瀬 水菜 (はすがせ みな) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Cocoro@Function! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Eri Sendai, 仙台エリ, せんだい エリ |
| Etiquetas | v bangs, hair ornament, school uniform, flower, hacker |
| Personalidad | |
| Role | Transfer student |
| Height | 158cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mina Hasugase
Perfil
Anime girl Mina Hasugase is a character from Cocoro@Function!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Turquesa eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Turquesa | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| swls326 joined |
| Use777 joined |
| Wof joined |
| firesuslik joined |

Facebook 
Cocoro@Function!