Celes Alford appears in Precious Last Summer Party as a sin clasificar character with al pecho rubio / amarillo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 647 |
|---|---|
| Nombre | Celes Alford |
| Other Names | セリス・アルフォード |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Precious Last Summer Party |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | twintails, hair ribbons |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Celes Alford
Perfil
Celes Alford is a character from Precious Last Summer Party.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Precious Last Summer Party