Hotori Nojima is a character from Precious Last Summer Party featuring cabello recogido / indeterminado rosa hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 648 |
|---|---|
| Nombre | Hotori Nojima |
| Other Names | 野島 ほとり(のじま ほとり) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Precious Last Summer Party |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Michiru Yuimoto, 結下みちる, ゆいもと みちる |
| Etiquetas | bun, hairclip, stockings |
| Personalidad | |
| Bust | 78cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hotori Nojima
Perfil
Hotori Nojima is a character from Precious Last Summer Party.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Rosa hair that is Cabello recogido / indeterminado length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Cabello recogido / indeterminado | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| paskaperse joined |

Facebook 
Precious Last Summer Party