Yukako Shinonome appears in Precious Last Summer Party as a sin clasificar character with hasta los hombros rosa hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 651 |
|---|---|
| Nombre | Yukako Shinonome |
| Other Names | 東雲 由佳子(しののめ ゆかこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Precious Last Summer Party |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Hiroko Taguchi, 田口宏子, たぐち ひろこ |
| Etiquetas | hair intakes, hair ribbons, school uniform |
| Personalidad | |
| Height | 154cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukako Shinonome
Perfil
Yukako Shinonome is a character from Precious Last Summer Party.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| avroravo joined |

Facebook 
Precious Last Summer Party