Karin Kazuchi is a personaje principal character from Bunny Paradise known for hasta la cintura negro hair and rojo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 65113 |
|---|---|
| Nombre | Karin Kazuchi |
| Other Names | 一千 花凛 (かずち かりん) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Bunny Paradise |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Asami Nakamura, 中村麻未, なかむら あさみ |
| Etiquetas | twintails, hair intakes, stockings, school uniform, sukumizu, bow tie, arm bands, tassel, bunny ears, fishnet, showbunny |
| Personalidad | |
| Height | 155cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 83cm |
| Birthday | May 5 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karin Kazuchi
Perfil
Karin Kazuchi is a character from Bunny Paradise.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Negro hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |

Facebook 
Bunny Paradise