|
☰ Links
|
|
| ID | 6624 |
|---|---|
| Nombre | Natsuko Mikoshiba |
| Other Names | 御子柴夏子, みこしば なつこ |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mia Naruse, 成瀬未亜, なるせ みあ |
| Etiquetas | curly hair, school uniform, hair ribbon |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 75cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 77cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuko Mikoshiba
Perfil
Anime girl Natsuko Mikoshiba is a character from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Mimisara44 joined |

Facebook 
Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~