Anime girl Aika Tsube is a adolescente with cadera / pasado de cadera length negro hair and rojo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 69963 |
|---|---|
| Nombre | Aika Tsube |
| Other Names | 津辺 愛香 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Gonna be the Twin-Tail!! |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Yuuka Aisaka, 相坂優歌, あいさか ゆうか |
| Expresado Por | Sarah Wiedenheft, , |
| Etiquetas | school uniform, stockings, twintails, hair ribbons |
| Personalidad | |
| Age | 15 |
| Role | Osananajimi |
| Birthday | August 8 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 157cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 72cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
3 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aika Tsube
Perfil
Anime girl Aika Tsube is a character from Gonna be the Twin-Tail!!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Negro hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
8
13
Facebook 
Gonna be the Twin-Tail!!