Twoerle is a sin clasificar character from Gonna be the Twin-Tail!! known for hasta la cintura blanco hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 69965 |
|---|---|
| Nombre | Twoerle |
| Other Names | トゥアール (Tuaaru) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Gonna be the Twin-Tail!! |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Maaya Uchida, 内田真礼, うちだ まあや |
| Etiquetas | boots |
| Personalidad | |
| Height | 161cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
5 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Twoerle
Perfil
Twoerle is a character from Gonna be the Twin-Tail!!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Blanco hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Similar Characters
Also from Gonna be the Twin-Tail!!
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |

Facebook 
Gonna be the Twin-Tail!!