Mana Hagi appears in Southern Cross Love Song as a sin clasificar character with al cuello negro hair and amarillo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70072 |
|---|---|
| Nombre | Mana Hagi |
| Other Names | 萩 真名 (はぎ まな) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Southern Cross Love Song |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | labcoat, glasses, tie |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Hagi
Perfil
Mana Hagi is a character from Southern Cross Love Song.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Negro hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| DaikonnRadish joined |
| AquaflowZumaki joined |

Facebook 
Southern Cross Love Song