☰ Links
|
|
| ID | 70201 |
|---|---|
| Nombre | Kozue Amae |
| Other Names | 天江 こずえ (あまえ こずえ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Bunny Paradise |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Etiquetas | showbunny, bow tie, bunny ears, arm bands, tights, apron, sweater, skirt |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 87cm |
| Birthday | April 29 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kozue Amae
Perfil
Anime girl Kozue Amae is a character from Bunny Paradise.
They have been indexed as Femenino Adulto with Turquesa eyes and Rosa hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Turquesa | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Thunder2223 joined |


Facebook 
Bunny Paradise