One of the notable characters from Bunny Paradise, Serika Kozuka is recognized for hasta los hombros púrpura hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70205 |
|---|---|
| Nombre | Serika Kozuka |
| Other Names | 好塚 芹香 (こうづか せりか) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Bunny Paradise |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | showbunny, arm bands, bow tie, bunny ears, ahoge, pom-pon, tights, corset, twintails, school uniform, stockings, magical girl, staff, frills, jewel |
| Personalidad | |
| Height | 152cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
| Birthday | April 15 |
| Sign | Aries ♈ |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Serika Kozuka
Perfil
Serika Kozuka is a character from Bunny Paradise.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Púrpura hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| aaron18 joined |
| Felfel1210 joined |
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
Bunny Paradise