Mocha is a character from Moero Chronicle featuring al cuello azul hair, amarillo eyes, and elfo ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 70593 |
|---|---|
| Nombre | Mocha |
| Other Names | モカ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Moero Chronicle |
| Tipo de Medio | video game |
| Expresado Por | Mai Gotou, 後藤麻衣, ごとう まい |
| Etiquetas | succubus, thigh-high boots, tail, wings, pointy ears, horns, garter belt, opera gloves, collar |
| Personalidad | |
| Bust | 82cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 80cm |
| Race | Succubus |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mocha
Perfil
Mocha is a character from Moero Chronicle.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Azul hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | Elfo |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Moero Chronicle