One of the notable characters from Chiccha Love Apart, Takano Sakurabashi is recognized for hasta la cintura azul hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70628 |
|---|---|
| Nombre | Takano Sakurabashi |
| Other Names | 桜橋 たかの(さくらばし たかの) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Chiccha Love Apart |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Hotori Asami, , あさみ ほとり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 144cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 75cm |
| Blood Type | AB |
| Likes | Contact play |
| Dislikes | Compromise |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Takano Sakurabashi
Perfil
Takano Sakurabashi is a character from Chiccha Love Apart.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Azul hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Chiccha Love Apart