☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 71424 |
|---|---|
| Nombre | Aisa Minami |
| Other Names | 南波 愛沙 (みなみ あいさ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ringo Aoba, 青葉りんご, あおば りんご |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 162cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 95cm |
| Birthday | February 14 |
| Sign | Aquarius ♒ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aisa Minami
Perfil
Anime girl Aisa Minami is a character from Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rojo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Paidol My ★ Star Gakuen Z