|
☰ Links
|
|
| ID | 72063 |
|---|---|
| Nombre | Reika Tenri |
| Other Names | 天利 玲香 (てんり れいか) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Etiquetas | school uniform, bow, stockings, single bang |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
| Role | Student council president |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reika Tenri
Perfil
Anime girl Reika Tenri is a character from S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
22
16
Facebook 
S*x Teacher Tsuyoshi ~Junjou Otome ga Nurashichau Himitsu no Seikan Jugyou~