Akira Toume is a sin clasificar character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' known for al cuello púrpura hair and verde eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 72065 |
|---|---|
| Nombre | Akira Toume |
| Other Names | 当目 晶 (とうめ あきら) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Matsuri Mizuguchi, 水口まつり, みずぐち まつり |
| Etiquetas | school uniform, sweater, knee highs, shorts, plaid, hair streak, tanned |
| Personalidad | |
| Height | 166cm |
| Weight | 58kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 89cm |
| Club | Swimming |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akira Toume
Perfil
Akira Toume is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Púrpura hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| yamec63174 joined |
| jimwilliams69 joined |
| Kodah joined |
25
20
Facebook 
Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''