Anime girl Hina Narita is a adolescente with al pecho length naranja hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 73597 |
|---|---|
| Nombre | Hina Narita |
| Other Names | 成田 陽菜 (なりた ひな) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Chijoku no Seifuku |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Etiquetas | school uniform, stockings, hair ribbon |
| Personalidad | |
| Height | 156cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hina Narita
Perfil
Anime girl Hina Narita is a character from Chijoku no Seifuku.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Naranja hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Younger Sister of Akemi Tokuzawa
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| moshiwake joined |
| Labrinthus joined |
19
14
Facebook 
Chijoku no Seifuku