Haruruko Mikogami is a personaje principal character from Royal Garden ~Otome ni Koi Suru Ouji no Gikyoku~ known for cadera / pasado de cadera rojo hair and amarillo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74095 |
|---|---|
| Nombre | Haruruko Mikogami |
| Other Names | 御子神 ハルルコ (みこがみ はるるこ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Royal Garden ~Otome ni Koi Suru Ouji no Gikyoku~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | knee highs |
| Personalidad | |
| Birthday | October 29 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 167cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruruko Mikogami
Perfil
Haruruko Mikogami is a character from Royal Garden ~Otome ni Koi Suru Ouji no Gikyoku~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Rojo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| eze joined |
3
15 
Facebook 
Royal Garden ~Otome ni Koi Suru Ouji no Gikyoku~