|
☰ Links
|
|
| ID | 75102 |
|---|---|
| Nombre | Karen Uruputasu |
| Other Names | カレン・ウォルプタス, Karen Volputas |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Fall in Love x 4 Tune |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Tae Okajima, 岡嶋妙, おかじま たえ |
| Etiquetas | ahoge, stockings, wings, hairclip, midriff, hair ribbons, chibi |
| Personalidad | |
| Height | 157cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karen Uruputasu
Perfil
Anime girl Karen Uruputasu is a character from Fall in Love x 4 Tune.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Turquesa eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Turquesa | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
3
Facebook 
Fall in Love x 4 Tune
SK071 rated