|
☰ Links
|
|
| ID | 75103 |
|---|---|
| Nombre | Kotone Maihama |
| Other Names | 舞浜 琴音 (まいはま ことね) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Fall in Love x 4 Tune |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Keito Mizukiri, 水桐けいと, みずきり けいと |
| Etiquetas | school uniform, knee highs, hat, chibi |
| Personalidad | |
| Height | 154cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kotone Maihama
Perfil
Anime girl Kotone Maihama is a character from Fall in Love x 4 Tune.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Negro hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|
3
Facebook 
Fall in Love x 4 Tune
SilverWolfKing rated