|
☰ Links
|
|
| ID | 75606 |
|---|---|
| Nombre | Chihiro Shishidou |
| Other Names | 獅子堂 千尋 (ししどう ちひろ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Lawless Shame |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| Etiquetas | detached sleeves, twintails, hair ribbons, tie |
| Personalidad | |
| Bust | 75cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chihiro Shishidou
Perfil
Anime girl Chihiro Shishidou is a character from Lawless Shame.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Rojo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Lawless Shame