|
☰ Links
|
|
| ID | 76115 |
|---|---|
| Nombre | Sheira Colombo |
| Other Names | シェイラ コロンボ |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | Maji de Watashi ni Koi Shinasai! A |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Eri Sendai, 仙台エリ, せんだい エリ |
| Etiquetas | maid, tail, gloves, bow, headdress, tights, apron |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Birthday | December 2 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Bust | 85cm |
| Waist | 53cm |
| Hips | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sheira Colombo
Perfil
Anime girl Sheira Colombo is a character from Maji de Watashi ni Koi Shinasai! A.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rojo eyes and Rojo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Elias faved The Daily Life of a Single 29-Year-Old Adventurer
|

Facebook 
Maji de Watashi ni Koishinasai! (Series)
Maji de Watashi ni Koi Shinasai! A
Elias faved