One of the notable characters from In'en no Yu, Mizuho Nonda is recognized for hasta los hombros negro hair and púrpura eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 77080 |
|---|---|
| Nombre | Mizuho Nonda |
| Other Names | 呑田 瑞帆 (のんだ みずほ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | In'en no Yu |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mizuki Inoue, 井上瑞樹, いのうえ みずき |
| Etiquetas | kimono |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuho Nonda
Perfil
Mizuho Nonda is a character from In'en no Yu.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Negro hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Jacs45 joined |

Facebook 
In'en no Yu