Yuunagi Ichika is a personaje principal character from Astral Air Finale known for cadera / pasado de cadera rosa hair and naranja eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 77600 |
|---|---|
| Nombre | Yuunagi Ichika |
| Other Names | |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Astral Air Finale |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Atsumi Tanezaki, 種﨑敦美, たねざき あつみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | August 24 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 155cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuunagi Ichika
Perfil
Yuunagi Ichika is a character from Astral Air Finale.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Naranja eyes and Rosa hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |
1
15 
Facebook 
Astral Air Finale