One of the notable characters from Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!, Miwa Shirakawa is recognized for hasta los hombros naranja hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 80720 |
|---|---|
| Nombre | Miwa Shirakawa |
| Other Names | 白河 美和 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuu Amamiya, 雨宮侑布, あまみや ゆう |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 162cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 92cm |
| Age | 32 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miwa Shirakawa
Perfil
Miwa Shirakawa is a character from Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Naranja hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Zona joined |
3
3
Facebook 
Kyonyuu Hitozuma Onna Kyoushi Saimin Keitai App de S*x Chuudoku!