|
☰ Links
|
|
| ID | 83061 |
|---|---|
| Nombre | Suzune Kusukawa |
| Other Names | 楠川 鈴音 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | P/A ~Potential Ability~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 163cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 96cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 93cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzune Kusukawa
Perfil
Anime girl Suzune Kusukawa is a character from P/A ~Potential Ability~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Rosa hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SK071 faved Ninja Scroll
|
SK071 rated Ninja Scroll ★★★★★
|
SilverWolfKing rated The Testament of Sister New Devil BURST ★★
|
4
3
Facebook 
P/A ~Potential Ability~
SK071 faved
SilverWolfKing rated