Naomi Kazama is a sin clasificar character from Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~ known for al cuello azul hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83533 |
|---|---|
| Nombre | Naomi Kazama |
| Other Names | 風間 直美(かざま なおみ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mari Oda, 緒田マリ, おだ マリ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 167cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Naomi Kazama
Perfil
Naomi Kazama is a character from Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Azul hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| ShotoTodoroki joined |
| TGaf joined |
28
21
Facebook 
Mesu Kyoushi 2 ~Injuu no Rasen~