Mizuha Kawahara is a sin clasificar character from Konneko known for al pecho rubio / amarillo hair and azul eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 838 |
|---|---|
| Nombre | Mizuha Kawahara |
| Other Names | 川原瑞葉(かわはらみずは) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Konneko |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | cigarette, bun, suit, bow |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 95cm |
| Blood Type | B |
| Birthday | August 27 |
| Sign | Virgo ♍ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuha Kawahara
Perfil
Mizuha Kawahara is a character from Konneko.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | (Naranja) |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Feano255 joined |
| Sdsz joined |
| Animekid78 joined |

Facebook 
Konneko