Nanami Minamino is a character from Konneko featuring cadera / pasado de cadera rubio / amarillo hair and marrón eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 840 |
|---|---|
| Nombre | Nanami Minamino |
| Other Names | 南野七海(みなみのななみ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Konneko |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Minami Hokuto, 北都南, ほくと みなみ |
| Etiquetas | twintails, hat, hair ribbons, ahoge, school uniform, ribbon |
| Personalidad | |
| Height | 151cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 80cm |
| Blood Type | AB |
| Birthday | July 7 |
| Sign | Cancer ♋ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanami Minamino
Perfil
Nanami Minamino is a character from Konneko.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| 173737251418 joined |

Facebook 
Konneko